Богуслав Пазь,

польський історик, професор Вроцлавського університету, представник польських т.зв. «кресових» організацій.

У своїх заявах та викладацькій роботі виступає проти збільшення навчальних місць для української молоді в польських вищих навчальних закладах та наголошує, що «…польська влада фінансує таким чином навчання прихильників С.Бандери, ОУН та УПА, а також одночасно позбавляє можливості навчання польської молоді».

Якуб Корейба

(Jacub Koreiba),

політолог, активний учасник політичних програм провідних російських телеканалів.

Регулярно долучається до російських програм та дає коментарі на російському телебаченні щодо російсько-польських та російсько-українських відносин. Відзначився виключно проросійською позицією щодо подій в Україні. Антиукраїнські висловлювання політолога використовуються російською стороною для нав’язування думки, що «Київ зі своєю хунтою у владі вже нікому не цікавий, навіть Польщі».

Томаш Мацейчук

(Tomasz Maciejczuk),

журналіст, публіцист, засновник антиукраїнського інтернет-ресурсу «xportal.pl».

Т.Мацейчук причетний до т.зв. «словянських патріотичних таборів» у Москві – парамілітарних навчань, які організовувала російська організація «Доброволец» із залученням військових інструкторів ЗС РФ.

У лютому ц.р. отримав замовлення на проведення виїзду на територію України із метою підготовки інформаційного матеріалу під робочою назвою «Що молоді українці знають про УПА та Волинську різню?».

Інтернет-ресур «xportal.pl» використовується для поширення антиукраїнської пропаганди польського правораликального проросійського об’єднання «Фаланга».

Давід Худзец

(Dawid Hudziec),

член польських радикальних організацій «Фаланга» та «Табір Великої Польщі».

З початку бойових дій на сході України прибув у м.Донецьк, де був включений до складу незаконних військових формувань. Бере активну участь у висвітленні діяльності НЗФ, виконує роль польського журналіста, який «доносить до польськомовного населення правду про злочини української влади на Донбасі». Відповідає за роботу польського сегменту інформаційного ресурсу «Novorossia.today». Організатор візитів проросійських політичних та громадських діячів Польщі на територію «ДНР» та «ЛНР».

Консервативно-ліберальна партія «Корвін»

Януш Корвін-Мікке, лідер партії;

Лілія Мошечкова, член партії.

Представники партії 10.12.2015 р. відвідали тимчасово окуповану територію АР Крим, де провели зустрічі з т.зв. прем’єр-міністром С.Аксьоновим та депутатами місцевого парламенту.

Л.Мошечкова розгорнула активну антиукраїнську пропагандистську роботу як в політичному середовищі Польщі, так і в польськомовному інформаційному просторі.