С.Валдегамбері, депутат провінції Венето, фракція «Список Дзайя» (Італія, столиця провінції – м.Венеція).

Ініціатор резолюції щодо визнання тимчасово окупованої АР Крим частиною Росії та скасування діючих санкцій проти РФ. Проект документу також містить заклики до італійського народу засудити політику ЄС щодо Криму та визнати «вибір кримського народу під час референдуму про приєднання півострова до Росії». Розгляд резолюції владою провінції Венето було заплановано на 18 травня ц.р.

Громадська організація

«Російсько-італійська молодь»

Ірина Осипова,

засновник і керівник організації, дочка російського журналіста, керівника Російського центру науки і культури в Італії.

Ірина Віхорєва, член громадської організації, колишня мешканка м.Донецьк.

Громадська організація створена 13.11.2011 р. російськомовною общиною м. Рим. До її складу входить російськомовна молодь та італійці, які прихильно ставляться до Росії.

Ініціювала та організувала 18 травня ц.р. конференцію на тему: «Подолати санкції через розвиток торговельно-промислового співробітництва Італії та Росії». Особлива увага учасників заходу приділялася механізмам ухилення від режиму міжнародних санкцій ЄС проти РФ.

І.Віхорєва організатор збору пожертв на допомогу мешканцям «ДНР» і «ЛНР». Крім того, на початку року вона організувала в м.Рим «День пам’яті загиблих на Донбасі», що носив антиукраїнський характер.

Бруно Веспа, італійський журналіст телеканалу «RAI-1», ведучий щотижневого суспільно-політичного ток-шоу «Door to door».

На початку року Б.Веспа та каналом «RAI-1» реалізовано проект під назвою: «Разом з Аль Бано з Росії: історія успіху». У телепрограмі крім інтерв’ю популярного італійського співака Аль Бано вагоме місце займають сюжети із виступами італійських підприємців, які мають бізнес в РФ. Учасниками програми акцентувалася увага на давній та плідній італійсько-російській співпраці, успішності бренду «зроблено в Італії» в РФ, а також шкідливості для Італії політики санкцій ЄС проти Росії та доцільності її скасування.

Власником телеканалу «RAI-1» є проросійський італійський політик Сільвіо Берлусконі.