Громадський рух «Донбаська асоціація міста Мальме»
Проросійський громадський рух, що 2 травня ц.р. організував у м.Мальме «демонстрацію» під гаслами «Антифашизм є більш актуальним, ніж будь-коли! Ніколи не забудемо Одесу». Для створення широкого громадського резонансу використовувалася проблематика поширення неонацистських і фашистських ідей у Швеції та інших європейських країнах. Нав’язувалася думка про масовість цього явища в Україні за підтримки влади.
Міхаел Гашек, губернатор Південно-Моравського краю Чехії, член Чеської соціал-демократичної партії.
Інтернет-видання «New World Order Opposition»
Ян Корал (Jan Koral), журналіст, засновник інтернет-видання.
Комуністична партія Чехії і Моравії
Яромір Кохличек, член партії, депутат Європейського парламенту; Марта Семелова, голова празького крайового комітету партії.
Громадська організація «Народне ополчення»
Давід Бухтела (David Buchtela), Нела Ліскова (Nela Liskova), Марек Обртел (Marek Obrtel), Франтішек Блажек (Frantisek Blazek), Франтішек Крейча (Frantisek Krejca), засновники та лідери організації, громадяни Чехії.
Деніс Крніч, журналіст хорватських видань «Vecerni List», «Slobodna Dalmacija».
Журналіст підтримує російську зовнішню політику, сприяє розповсюдженню в Хорватії тенденційних матеріалів антиукраїнського характеру. Зокрема, у статтях Д.Крніча популяризується ідея створення «Новоросії», героїзується боротьба її прибічників за право населення Донбасу на самовизначення, викривлено трактуються події у «ДНР-ЛНР». Крім того, журналістом проводиться агітаційна робота, спрямована на активізацію російсько-хорватського політико-економічного співробітництва та формування у населення Хорватії.
Паул Морейра (Paul Moreira), французький журналіст і кінодокументаліст.
Режисер антиукраїнського фільму «Україна6маски революції», оприлюднений французьким кабельним телеканалом «Canal+» 1 лютого ц.р. Пропагує думку про те, що події на Майдані були підтримані Америкою, а українська криза спричинена початком нової «холодної війни» і протистоянням між США і Росією. Окремим аспектом у фільмі проходить тема АР Крим.
Антеро Еерола (Antero Eerola), фінський політик і кореспондент, редактор видання «Вантаа».
А.Еерола відомий своїми проросійськими поглядами та публікаціями на підтримку політики РФ. 18 січня ц.р. у фінському виданні «Iltalehti» оприлюднив інтерв’ю колишнього прем’єр-міністра України М.Азарова. Веде свій персональний блог, у якому зазначається, що він висвітлює ситуацію в Україні з метою донесення до фінського суспільства «іншої точки зору», яка не співпадає з позицією більшості країн ЄС.
Інформаційне агентство «DONi News» (https://dninews.com)
Янус Путконен (Janus Putkonen), засновник, директор і головний редактор інформаційного агентства.
Інтернет-видання «Consortiumnews.com»
Роберт Паррі (Robert Parry), головний редактор видання.