Міхаел Гашек,

губернатор Південно-Моравського краю Чехії, член Чеської соціал-демократичної партії.

3 травня ц.р. брав участь у покладанні квітів на Центральному військовому цвинтарі м.Брно до могил радянських воїнів – визволителів Чехословаччини разом з представниками російського мотоклубу «Нічні вовки». Провів фотосесію разом з учасниками акції на фоні прапорів Росії, «Новоросії», «ДНР» і «ЛНР».

У своїх публічних виступах підтримує політику Росії в Україні та підтримує ідею скасування санкцій проти РФ.

Інтернет-видання

«New World Order Opposition»

Ян Корал

(Jan Koral), журналіст, засновник інтернет-видання.

«New World Order Opposition» офіційно незареєстроване на території Чехії. Основна спрямованість – критика дій урядів США, ЄС та НАТО на російському напрямку.

Я.Корал неодноразово розповсюджував через соціальні мережі, а також розміщував на власному порталі цілеспрямовано підготовлені інформаційні матеріали антиукраїнського спрямування. 02.05.2016 виступив організатором в Празі антиукраїнської акції до другої річниці подій у м.Одеса.

Комуністична партія Чехії і Моравії

Яромір Кохличек,

член партії, депутат Європейського парламенту;

Марта Семелова, голова празького крайового комітету партії.

Представники Комуністичної партії Чехії і Моравії неодноразово відвідували Крим і тимчасово окуповані території на сході України.

11 квітня ц.р. у Празі поблизу Посольства України в Чехії партією було організовано антиукраїнський мітинг під гаслами «Солідарність з КПУ і антифашистами в Україні».

Я.Кохличек 14-16 квітня ц.р. відвідав територію тимчасово окупованої АР Крим та брав участь у «другому ялтинському міжнародному економічному форумі».

Громадська організація

«Народне ополчення»

Давід Бухтела

(David Buchtela),

Нела Ліскова

(Nela Liskova),

Марек Обртел

(Marek Obrtel),

Франтішек Блажек

(Frantisek Blazek),

Франтішек Крейча (Frantisek Krejca), засновники та лідери організації, громадяни Чехії.

Створена у грудні 2015 року в Чехії за сприяння і фінансування Російської Федерації.

20-25.03.2016 делегація громадської організації у складі Н.Ліскової, Ф.Крейча, Ф.Блажека перебувала з візитом у ДНР, який проходив під патронатом «МЗС ДНР». Метою поїздки було опрацювання можливих форм співпраці між ДНР та «Національним ополченням» Крім цього, обговорювалися питання співробітництва між чеською організацією та молодіжною організацією ДНР «Донецька республіка».

Повернувшись до Чехії, представники організації заявили про необхідність забезпечення європейським співтовариством широкої підтримки «ДНР».